Segédmunka

ajánlat Budapest Budapest XI.kerület
Feladatok – Szerelőanyag rakodás, pakolás Elvárások – Bírod a fizikai munkát – Csapatjátékosság – Lojalitás és megbízhatóság – Rugalmasság A munkavégzés helye Budapest és Pest […]
segédmunkásokat keresünk Főállás teljes munkaidőben

Részmunkaidős nyugdíjas takarító álláshirdetés Budapest XI.kerület

Nyugdíjas részmunkaidős állás Részmunkaidős nyugdíjas takarító állásajánlat – Budapest Budapest XI.kerület – álláshirdetés Részmunkaidős nyugdíjas takarító munkatársakat keresünk a XI.kerületbe. Családias környezet, hosszútávú munkalehetőség.
részmunkaidős nyugdíjas takarító Nyugdíjas munka

Kapcsolati Munkatárs

A munkakör célja: A Diákszövetség egyetemi polgárai lelki növekedésének, felsőoktatási intézményekben történő evangelizációjának támogatása, valamint buzdítás Isten világméretű missziójában való részvételre. Személyes kapcsolat és szervezeti […]
kapcsolati munkatárs Főállás teljes munkaidőben

Recepciós állás

RECEPCIÓS munkalehetőség budai alakformáló szalonban! +36204055098 (Igényes, szép környezetben.) Jelentkezés: * fényképes önéletrajz * erre az email címre várjuk a jelentkezéseket: bodyluxeshape@gmail.com Feladatok: * gépek […]
recepciós Főállás részmunkaidőben