1 műszakos munkarendbe összeszerelő munkatársat!

Részletes adatok

Hirdetés jellegekeresés
Állás, munkakör megnevezéseösszeszerelő
MegyeFejér megye
Település neveSzékesfehérvár
E-mail címirodavp@opuswork.eu

Székesfehérvári alumínium profilokat gyártó partnercégünk számára keresünk 1 műszakos munkarendbe összeszerelő munkatársat!

Feladatok:
– alumínium keretek, tolóajtók, ablakok, LED tükrök összeszerelése
– eseti jelleggel profilok fúrása

Elvárások:
– Felelősségteljes, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:
– 1 műszak (06.00-14.00)
– nyugodt munkatempó, jó légkör
– bejelentett bruttó 250.000 Ft-os kezdő bér
– évente 2x fél havi bónusz (július, december)
– cafeteria havi 30.000 Ft a próbaidő után
– a vidéki bejárásnál a támogatás: 86%, illetve autónál a 15 Ft/km.
– Munkavégzés helye: Sóstói ipari park (buszmegállók 500-700 méterre)

Közvetítési engedély szám: FE/12/2033-2-2017
Kölcsönzési engedély szám: FE/12/587-2/2017

Jelentkezni és érdeklődni az alábbi elérhetőségeken lehet:
Tel.: 0670/630-1230
E-mail: irodavp@opuswork.eu