2 fő ügyfélszolgálati munkatársat keresünk!

Részletes adatok

Várható kereset400000
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseügyfélszolgálati
MegyeBudapest
Település neveBudapest III.kerület
E-mail címpenzugyteruletkarrier@gmail.com

A jelenlegi gazdasági környezetben is megbízhatóan, stabilan működő pénzügyi vállalat.

Magyarország egyik legnagyobb biztosítójának megbízott partnere keres a III. kerület, Flórián Üzletközpontban lévő Ügyfélkapcsolati Pontra 2 fő munkatársat az alábbi pozícióba:

Ügyfélszolgálati Munkatárs

Feladatok:

 A társaság termékeinek értékesítése

 Ügyféligények teljeskörű kiszolgálása

 Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység

 Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel

 Új ügyfelek felkutatása és tárgyalások megszervezése

 Értékesítési és állományápolási tervek teljesítése

Amit kínálunk:

 Egyedi, versenyképes juttatási rendszer

 Hivatásindító támogatás, illetve bónuszok negyedévente

 Saját tanácsadói weboldal

 Az értékesítés támogatása folyamatos ügyfélakciókkal (értékes ajándékok)

 Rendszeres szakmai és képesség-fejlesztő továbbképzések webinárium formájában

 Stabil multinacionális háttér

Elvárásaink:

 Értékesítési területen szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás

 Minimum középfokú végzettség (diploma vagy MNB hatósági tanúsítvány előny)

 Nyitottság az új technológiák alkalmazására

 Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség

 Eredményorientáltság

 Ügyfélközpontúság

Jelentkezését fényképes önéletrajz formájában várjuk!

penzugyteruletkarrier@gmail.com