A Nemzeti Sport szakembert keres grafikustördelő pozícióba

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésegrafikustördelő
MegyeBudapest
Település neveBudapest III.kerület
E-mail címzoltan.varga@nemzetisport.hu

A Nemzeti Sport szakembert keres grafikustördelő pozícióba, aki csatlakozik lelkes és kreatív csapatunkhoz. A pozíció célja a napi lapkiadványok és digitális platformok vizuális tartalmának tervezése és formázása.

Feladatkörök:
Napi lapkiadványok grafikai tervezése és tördelése.
Kreatív és hatékony megoldások keresése a nyomtatott és digitális tartalomhoz.
Együttműködés a szerkesztőségi és tervezői csapatokkal.
Az aktuális tervezési és stílusirányelvek betartása.

Elvárások:
Szakirányú végzettség a grafikai tervezés területén.
Tapasztalat a grafikai tervezés terén, különösen napilapok vagy hasonló kiadványok esetén.
Kiváló ismeretek a grafikai tervező szoftverekben (pl. Adobe Creative Suite).
Kreativitás és rugalmasság a változó követelményekhez való alkalmazkodásban.
Kiváló együttműködő készség és kommunikációs készség.

Amit ajánlunk:
Versenyképes fizetés és juttatási csomag.
Dinamikus és inspiráló munkakörnyezet.
Fejlődési és tanulási lehetőségek.

Amennyiben úgy érzi, hogy az Ön készségei és tapasztalatai megfelelnek a fenti elvárásoknak, várjuk jelentkezését a következő e-mail címen: zoltan.varga@nemzetisport.hu. Kérjük, mellékelje önéletrajzát és portfólióját.