Adminisztratív álláshirdetés Kecskemét

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseadminisztratív
MegyeBács-Kiskun megye
Település neveKecskemét
E-mail címhr@royaltraktor.hu

Szlovák nyelven beszélő munkatársunkat keressük Kecskemétre!

Adminisztratív állásajánlat – Bács-Kiskun megye Kecskemét – álláshirdetés

Az álláshoz tartozó elvárások:

– Minimum középfokú végzettség
– Jó kommunikációs készség szóban és írásban szlovák nyelven
– Önálló munkavégzés
– Felhasználói szintű Word, Excel és számítástechnikai ismeretek
– Terhelhetőség
– B kategóriás jogosítvány

Feladatok:

– Napi adminisztratív feladatok ellátása, táblázatok kezelése
– Árajánlatok készítése
– Kapcsolattartás az ügyfelekkel
– Hirdetések kezelése (szlovák oldalakon)
– Folyamatos kapcsolattartás a külföldi telephellyel

Amit kínálunk:

– Versenyképes havi jövedelem
– Stabil háttér
– Szakmai fejlődési lehetőség
– Hosszútávú munkalehetőség

Szükséges nyelvtudás:

– SZLOVÁK

Jelentkezz itt, küldd el önéletrajzod emailben vagy keress bennünket az alábbi telefonszámon, hogy minél hamarabb elkezdhessük a közös munkát! hr [kukac] royaltraktor [pont] hu +36 20 745 6796