adminisztrátor, informatikai munkatárs

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseit adminisztrátor,
MegyeBudapest
Település neveBudapest
E-mail címinfo@arcmed.hu
Webcímhttps://arcmed.hu/

Az Arcmednél egy összeszokott csapat vár, ahol kölcsönösen támogatjuk egymást, számíthatunk a többiek tapasztalataira és erősségeire. Nálunk betekintést nyerhetsz az orvosi informatika, valamint az adatvédelem, és infobiztonság világába, ha megtetszik, nyitva áll előtted a lehetőség a fejlődésre.
Amit kínálunk Neked:
• Hosszútávú munkalehetőség egy biztos hátterű, folyamatosan fejlődő vállalatnál
• Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződés
• Jó csapat, támogató légkör, szakmai fejlődési lehetőség
• Munkába járási támogatás,
Amiben számítunk Rád:
• Megfelelő kommunikáció személyesen és telefonon
• Koordináció a helyszínen dolgozó munkatársak között
• A felmerülő dokumentációs tevékenységek elvégzése
• hibabejelentések kezelése, dokumentálása
• Helpdesk kezelése, nyomtatványok kitöltése, kezelése, az előírások betartatása
• A rendszer dokumentációiban meghatározott feladatok ellátása
• IT csoport adminisztrációs feladatainak ellátása, a csoport támogatása adminisztratív szinten
Amit várunk Tőled:
• Középfokú végzettség
• Releváns szakmai tapasztalat
• Felhasználói szintű word, excel ismeret
• Precíz és pontos munka
• Jó kommunikációs készség
• ha érdekel, jelentkezz az info@arcmed.hu-n.