Anyagmozgató álláshirdetés Kecskemét

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseanyagmozgató
MegyeBács-Kiskun megye
Település neveKecskemét
E-mail címinfo@insertus-hr.hu

Bővebb információ

Anyagmozgató – Kecskemét

Anyagmozgató állásajánlat – Bács-Kiskun megye Kecskemét – álláshirdetés

Keressük új kollégánkat anyagmozgató munkakörbe, kecskeméti munkavégzésre 🙂

Főbb feladatok, munkák:
az elő forma gyártásközi minőség ellenőrzése fontos feladatod lesz
elkészült csomagolási egységek áttárolása a raktárba
a termeléshez kapcsolódó dokumentumokat pontosan ki kell tudnod tölteni
az előforduló meghibásodásokat jelentened kell a műszak-/üzemvezetőnek
Az álláshoz tartozó elvárások:
jó, ha van valamennyi számítógépes ismereted, mert PDA készüléket és számítógépet is kell kezelned
dolgozz pontosan, legyél szavahihető és szorgalmas
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
ha már végeztél hasonló munkát, könnyebben be tudsz tanulni
ha van targonca jogosítványod, nem kell a kollégákra várnod, hogy levegyenek Neked valamit a polcról
jó ha már van egészségügyi kis könyved, esetleg egy éven belüli tüdőszűrő eredményed is
jó, ha Kecskeméten laksz, így nem kell túl korán kelned, hogy reggel 6-ra beérj
Amit kínálunk:
délelőttös műszakban kezdheted a betanulást
kollégáink közé könnyen be tudsz illeszkedni
anyagi biztonságot adunk: emelt műszakpótlék, cafeteria
hosszú távon stabil munkahelyed lehet
igényes, tiszta, HACCP előírásnak megfelelő munkakörnyezetben dolgozhatsz és tehetsz is érte, hogy ez így maradjon
biztonságosan végezheted feladataid
nem hagyunk Magadra, mindig van aki segít Neked még a betanulási idő után is
Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével.

További információ :

06205584770

06203617531