Árufeltöltő szupermarketekben, Hollandia. Órabér 19,16€-ig+ pótlékok!

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseárufeltöltő
OrszágHollandia
E-mail címhu@universalconsulting.sk
Webcímhttps://www.universalconsulting.hu/munkaajanlatok/

Hollandiai ügyfelünk részére árufeltöltőket keresünk szupermarketekbe, angol nyelvtudással.

Munkakör:

– a polcokon lévő készletek feltöltése meghatározott szabványok szerint
– élelmiszer lejárati idejének ellenőrzése
– áruk átértékelése
– dobozok válogatása
– áruk kicsomagolása és egyéb segédmunkák

Munkaidő:

-40 óra/hét, hétfő-vasárnap
-éjszakai műszak

Helyszín:

Amsterdam, Tilburg, Eindhoven, Amersfoort, Texel

Bér:

-21 év felett = 13,11€ bruttó/óra = ( 12,10€ bruttó/óra. + 1,01 €/óra szabadság pénz)
+ 50% pótlék vasárnáptól péntekig 22:00 -6:00 = 19,16€/óra
+ 100% pótlék ünnepnapokon történő munkavégzésért = 25,21€/óra
– havi fizetés

Követelmények

– angol nyelvtudás – B1
– hajlandóság éjszaka is dolgozni
– fizikailag fittnek kell lenni
– megbízhatóság
– rugalmasság
– tiszta erkölcsi bizonyítvány

Előnyök

– 2 hetes fizetett tréning Amszterdamban
– szállás biztosítva a munkáltató által
– munkába járás a munkaadó által biztosítva
– a munkáltató segítsége a regisztrációs folyamatoknál Hollandiában
– holland munkaszerződés
– azonnali belépés

Info: +421905685202 vagy hu@universalconsulting.sk