Részletes adatok

Várható keresetbruttó 1750 EUR
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseárukiszedő
OrszágAusztria
Település (külföld)Sattledt
E-mail címhl.z9@xxxlutz.at
Webcímhttps://karriere.xxxlutz.at/XQSK-arukiszedo-mwd-xxxlutz-zentrallager-sattledt

Bővebb információ

FELADATOK:
– Az áru összeszedéséért és rakatolásáért felelős
– Készletpontosság az Ön számára nem kérdéses
– Szervezettségével hozzájárul a gördülékeny folyamathoz

ELVÁRÁSOK:
– Ideális esetben már rendelkezik anyagmozgató, targoncás gyakorlattal
– Munkájára igényes, minőségi és problémamegoldó beállítottsággal dolgozik
– Szívesen csomagol
– Elkötelezett és megbízható magatartás jellemzi

AJÁNLATUNK:
– Egy kihívásokkal teli és izgalmas feladatkör
– Belső képzések és céges akadémia a tevékenységéhez igazítva
– Biztos munakhely és fejlődési lehetőség egy nemzetközi cégnél
– Vonzó juttatások
– Rendszeres céges rendezvények
– Lelkiismeretes betanítás
– Pontos és bíztos bérfizetés

A kollektív szerződés szerinti min.bér erre a munkakörre (teljes m.időben): bruttó 1.750,00 €.
Ezen kívül teljesítményhez kötött prémiumot és szálláskeresési, lakhatási segítséget is nyújtunk.
Megfelelő végzettség és tapasztalat szerinti magasabb jövedelem természetesen lehetséges. Egy személyes megbeszélés során állapodunk meg tényleges bérében!