Asztalos (Ajtó-ablak beszerelés)-Külföldi munka Ausztria

Részletes adatok

Várható keresetTekintse meg a hirdetésben
Hirdetés jellegeajánlat
OrszágAusztria
Település (külföld)Graz
E-mail címmunka@silverhand.eu

Bővebb információ

Asztalos (Ajtó-ablak beszerelés)

Külföldi munka ajánlat Ausztria

A SILVERHAND Group egy nemzetközi holding, amely a legmagasabb színvonalú toborzási szolgáltatásokra specializálódott. Több éves tapasztalatunknak, globális tudásforrásainknak és innovatív kiválasztási módszereinknek köszönhetően emberek ezrei váltottak jobb munkahelyre. Biztonságos és stabil munkahelyet kínálunk. Szolgáltatásaink 100%-ban ingyenesek!

Ablakszerelő

Bér/óra 13,88€
Diéta : 26,40€/ munkanap
Karácsonyi és ünnepi jutalom
Szállás havonta 100€

Feladatok:

Kizárólag ablakok beépítése építkezéseken (gyártás nélkül).

Követelmények:

Több éves ablakszerelői tapasztalat (egy év elég a megrendelőnek, ha a jelentkező valóban képes rá).
Műszaki hozzáértés
Kézügyesség és rugalmasság
Nagyfokú pontosság és rugalmasság
Jogosítvány + autó
A2/B1 német nyelvvizsga

Kezdés: azonnal