Asztalos (Ajtó-ablak beszerelés) munka Németországban

Várható keresetI. Változat: Órabér: bruttó 14-15,50 EUR + 3,50 EUR juttatás / munkaóránként + ingyenes szállás vagy II. Változat: Órabér: bruttó 14-15,50 EUR + 7-8,00 EUR juttatás / munkaóránként; a szállás a munkavállaló által fizetett.
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseasztalos (ajtó-ablak beszerelé
OrszágNémetország
Település (külföld)Baden-Württemberg, Bayern
E-mail címmunka@silverhand.eu

Bővebb információ

Feladatok:

Ablakok és ajtók beépítése felújításoknál és új épületeknél
Ablakok és ajtók bontása
Keretszerkezetek és szerelvények javítása és karbantartása

Elvárások:

kommunikatív német nyelvtudás
szakmai tapasztalat
Jogosítvány és saját gépkocsi előnyt jelent

Amit kínálunk:

Német munkaszerződés
I. Változat: Órabér: bruttó 14-15,50 EUR + 3,50 EUR juttatás / munkaóránként + ingyenes szállás vagy II. Változat: Órabér: bruttó 14-15,50 EUR + 7-8,00 EUR juttatás / munkaóránként; a szállás a munkavállaló által fizetett.
Előlegfizetés lehetősége
Hosszú távú munkalehetőség
Fizetett szabadság
Kiváló támogatás a csapatunktól
Gyors felvételi eljárás