Automata töltő (operátor)

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseautomata töltő (operátor)
MegyePest megye
Település neveÉrd
UtcaKis-Duna utca 5.
E-mail címdaniel.banyai@vendomat.hu

Bővebb információ

Feladatok
A Társaságunk által üzemeltetett automaták töltése, tisztítása és karbantartása jelenlegi és leendő Partnereinknél, azaz:
Kávéautomaták higiéniai tisztítása és karbantartása, alapanyagokkal való feltöltése,
Üdítő-, snack- és szendvics automaták higiéniai tisztítása és karbantartása, termékekkel való utántöltése,
Automaták pénzügyi elszámolása,
Rendelések leadása,
A munkakörhöz kötődő adminisztráció elvégzése.
Elvárások
Minimum középfokú végzettség (érettségi),
Szorgalmas, precíz, felelősségteljes és körültekintő munkavégzés,
Kommunikatív, udvarias és ügyfélközpontú viselkedés,
Önálló- és csapatmunkára egyaránt alkalmas, megbízható személyiség,
B kategóriás jogosítvány (minimum 2-3 éves vezetői tapasztalat).
Előnyt jelent
Ilyen vagy ehhez hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
Technikusi munkakörben szerzett tapasztalat.
Amit kínálunk
Stabil, hosszú távú munkavégzési lehetőség,
Segítség és idő a betanuláshoz a Kollégák által,
Versenyképes fizetés (alapbér + teljesítményarányos jutalék),
Egy műszakos munkarend,
Segítőkész, szakmailag felkészült Kollégák,
Mobilitási lehetőség, rugalmas munkavégzési lehetőség egy műszakban,
Családias légkör, támogató és emberközpontú cégvezetés,
Munkához szükséges eszközök biztosítása (céges autó – amivel lehet munkába járni, céges telefon, munkaruházat).