Azonnali álláslehetőség: Üzletvezető

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseüzletvezető
Munka jellegeFőállás részmunkaidőben
MegyeHajdú-Bihar megye
Település neveDebrecen
E-mail címpangrinadebrecen@gmail.com
Egyéb elérhetőségPanGrina fodrászkellék

Bővebb információ

Elvárásaink:

-Felelősségteljes hozzáállás, önállóság és kreativitás
-Vezetői szemléletmód, értékesítés orientált hozzáállás
-MS Word, Excel középszintű ismerete
-Pontos és lelkiismeretes munkavégzés
-Eladó kolléganők segítése alkalmanként az értékesítésben
-Raktárkezelő programunk megtanulása, kezelése

Feladatok:
-Az üzlet teljeskörű irányítása
-Aktív kommunikáció a vezetőséggel és árubeszállítókkal
-Egy kisebb csapat irányítása és motiválása
-Áruátvétel, bevételezés irányítása, rendelés összeállítása, termékek kipakoltatása az üzletben
-Pénz-, pénztárgép és bankkártya terminál kezelése, napzárás, elszámolás
-Leltározás elvégzése

Amit ajánlunk:
-Szakmai ismeretek folyamatos bővítése, továbbképzés támogatása
-Jó közösség
-Hosszútávú munkalehetőség
-Dolgozói kedvezmény

Előnyt jelent:
-Üzletvezetői vagy helyettesi tapasztalat
-Kereskedelemben szerzett gyakorlat

Munkaidő: 6 órás munkakör
Munkavégzés helye: Debrecen

Jelentkezni a pangrinadebrecen@gmail.com e-mail címen tudsz, fényképes önéletrajzzal, nettó bérigény megjelöléssel!