Back Office értékesítő – Veszpérm

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseértékesítő
MegyeVeszprém megye
Település neveBalatonfűzfő

Balatonfűzfői egyedi műanyag termékeket gyártó partnerünk részére keresünk, irodai munkavégzésre back office értékesítői munkakörbe kollégát hosszú távú munkavégzésre.

Feladatok
– Országosan új partnerek, projektek, üzleti lehetőségek felkutatása
– Beérkező igények kiszolgálása
– Vevőkkel való folyamatos kapcsolattartás
– Telefonos, e-mailes megkeresések megválaszolása
– Árajánlatok elkészítése
– Szoros együtt működés a társterületekkel
– Riportok készítése

Elvárások
– Műszaki beállítottság
– Minimum 2 év értékesítési területen szerzett tapasztalat
– Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
– B kategóriás jogosítvány
– Saját gépjármű
– Kiváló kommunikációs készség
– Pontosság és precízitás
– Proakív munkavégzés

Előnyök:
– Műszaki rajzolvasás
– Műanyagok és feldolgozási módok ismerete
– Export tapasztalat
– Idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk
– Hibrid munkavégzés
– Teljesítmény elismerése
– Versenyképes, nagy részben jutalékalapú jövedelem, ami kiszámítható, korrekt szabályrendszerrel folyamatosan növelhető
– Utazási és üzemanyag költségtérítés
– Stabil hosszú távú munkalehetőség

Közvetítési engedély szám: FE/12/2033-2-2017
Kölcsönzési engedély szám: FE/12/587-2/2017

Jelentkezni és érdeklődni a +36 30/582-0866- es telefonszámon vagy az irodavp@opuswork.eu