Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésebelső ellenőr
MegyeBudapest
Település neveBudapest
E-mail címjobjel0101@gmail.com

Belső ellenőr pozícióba keres munkatársat egy Nemzetközi fuvarozó cég Budapestre.

Feladatok:
• Az éves audit terv belső ellenőrzési sztenderdek, valamint belső szabályzatok szerinti elvégzése
• Audit akciótervek teljesítésének nyomon követése, kapcsolattartás az auditált funkciókkal
• A felügyelőbizottság és a felsővezetés által kért pénzügyi elemzések és kimutatások készítése
• Részvétel a kockázatelemzési folyamatokban és az éves ellenőrzési terv elkészítésében
• Az ideális jelölt azon túl, hogy a belső ellenőrzési vezető irányítása alatt részt vesz az éves belső ellenőrzési terv végrehajtásában, a felügyelőbizottság és a felső vezetés tagjait is segíti az általuk kért pénzügyi elemzések és kimutatások elkészítésében.
Elvárások:
• Felsőfokú végzettség gazdasági szakterületen
• Internal audit / belső ellenőrzés területén szerzett legalább 3 éves pénzügyi, valamint operatív audit tapasztalat
• Kontrolling / pénzügy / számvitel területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
• Compliance területén szerzett tapasztalat előny
• Microsoft Excel és Word haladó szintű ismerete
• Komplex információk alapján logikus következtetések levonása, ajánlások megfogalmazása, valamint azok prezentálása a belső ellenőrzési vezető és a felsővezetés számára
• Pénzügyi vagy audit területen szerzett képesítés, pl. ACCA, CIA, okleveles könyvvizsgáló, mérlegképes könyvelő, illetve IFRS tapasztalat előny
• ISO audit tapasztalat előny
• Felsővezetőkkel való rendszeres kommunikáció gyakorlata előny
• Nemzetközi vagy belföldi fuvarozásban szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás
• Angol nyelv minimum középfokú, tárgyalóképes ismerete

Amit kínálunk:

• Fiatalos, jó hangulatú csapat
• Versenyképes fizetés
• Munkavégzést támogató mobil eszközök (laptop, mobiltelefon)
• Munkaidő előtt vagy után sportolási lehetőség a cég saját edzőtermében
• Kedvezményes üdülési lehetőség

Jelentkezni a jobjel0101@gmail.com e-mail címen lehet szakmai önéletrajzzal. Az e-mail tárgyaként a pozíció megnevezését kérjük megjelőlni.