Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésebelsős szerkesztő
MegyeBaranya megye
Település nevePécs
E-mail címkiado@alexandra.hu

A pécsi székhelyű Alexandra Kiadócsoport belsős szerkesztő munkatársat keres!

Te vagy a megfelelő jelölt, ha…

jó az íráskészséged és a helyesírásod,
értesz a szöveggondozáshoz, és érdekel a könyvkiadás világa,
beszélsz valamilyen idegen nyelven,
és az alaposság mellett kreativitás, lendületesség és gyakorlatias szemléletmód jellemez!
Feladatok:

a kiadó által készített könyvek és marketinganyagok tartalmi, formai, stilisztikai és helyesírási ellenőrzése, javítása;
a szövegek egybevetése az eredeti szövegekkel, a fordítás ellenőrzése;
együttműködés a korrektorokkal, problémáik megoldása;
a kiadványok borítószövegeinek elkészítése.
Ha szeretnél belsős szerkesztőként dolgozni az Alexandra Kiadócsoport csapatában, küldd el a szakmai önéletrajzodat és motivációs leveledet a kiado@alexandra.hu e-mail címre!
A tárgyba azt írd: „belsős szerkesztő állásjelentkezés”!

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem elvárás.