Bérügyintéző asszisztens gyakornok munkahirdetés Székesfehérvár

Állás, munkakör megnevezésebérügyintéző asszisztens gyakornok
Munka jellegeDiákmunka
MegyeFejér megye
Település neveSzékesfehérvár
E-mail címirodavp@opuswork.eu

Bővebb információ

Bérügyintéző asszisztensi gyakornokot keresünk

Bérügyintéző asszisztens gyakornok munkaajánlat – Fejér megye Székesfehérvár – munkahirdetés

Székesfehérvári autóelektronikai partnercégünkhöz nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező Bérügyintéző asszisztensi gyakornokot keresünk az alábbi feladatok ellátására:
Feladatok:
– A bérszámfejtési adminisztrátorok támogatása
– Riportok lehúzása a Workday-ből a havi bérszámfejtéshez (például Time off riportok)
– Zárási folyamatokban való részvétel
– Riportok elemzése és időadatok biztosítása a bérszámfejtési folyamatokhoz
– Webshop riportok (Románia) készítése a bérszámfejtés számára
– Hóvégi feladatok támogatása (HR felé a végleges fájlok elküldése) és ad hoc feladatok

Téged keresünk, ha:
– Folyamatban levő főiskolai, gazdasági vagy pénzügyi területen tanulmányokat folytatsz nappali tagozaton
– Határozott időre, június – október közötti időszakban napi 8 órában tudsz jönni

Amit kínálunk:
– Releváns szakmai tapasztalat
– Multinacionális környezet
– Versenyképes gyakornoki bérezés
– Szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezni/érdeklődni az alábbi elérhetőségeken lehet:
Tel.: 0670/630-1230
E-mail: melitta.ducsai@opuswork.eu