Betanított fémipari munka Németország-Külföldi munka Németország

Hirdetés jellegeajánlat
OrszágNémetország
Település (külföld)Großostheim
E-mail címJobs4you@mail.de

Bővebb információ

Betanított fémipari munka Németország

Külföldi munka ajánlat Németország

Az állás leírása
Fémipari segédmunka Németországban.
Németországi partnerünk megbízásából férfi munkavállalókat keresünk fizikai munkára.
A munkavégzés helye: Németország- Großostheim
Feladatok: alkatrészek felújítása és szétszerelése- horganyozás
Kezdési idő: 2022.01
Elvárások:
– Flex –csiszoló vagy hasonló fémipari eszközhasználati és termelési tapasztalat előny
– alap német nyelvtudás
– normál fizikai erőnlét – fittség
– targoncás bizonyítvány
-2 műszakos munkarend vállalása- délelőtt-délután
Partnerünk kínálja Önnek:
– hosszú távú munkalehetőség
– német munkáltató által bejelentett munkaviszony,
– rendszeres pontos havi fizetés,
– beteg- és nyugdíj biztosítás
– teljes munkaidős foglalkoztatás 40 óra / hét
Bérezés Bruttó: 14,25 Euró/ óra
A szálláskeresésben a munkaadó közreműködik, a szállás költsége a munkavállalót terheli.
A munkaadó a szállásköltséghez munkanaponként 8.-Euró/ munkanap szállástámogatást nyújt.
Jelentkezés e-mailen : personaservice.GmbH@europe.com
a betölteni kívánt pozíció megjelölésével ( Fémipar Großestneim)
– fényképes aktuális magyar vagy német vagy magyar nyelvű önéletrajzzal