Betanított munka Németország – repülőgépülések.-Külföldi munka Németország

Hirdetés jellegeajánlat
OrszágNémetország
Település (külföld)Nagold
E-mail címJobs4you@mail.de

Bővebb információ

Betanított munka Németország – repülőgépülések.

Külföldi munka ajánlat Németország

Az állás leírása
Betanított munkára női munkavállalókat keressük németországi partnerünk részére.
Kitűnő munkalehetőség barátnők, testvérek, ismerősök részére is akik szeretnének együtt lakni és dolgozni.
Feladatok: repülőgépülések – ülés és fejtámlák, asztalok, karfák – előkészítése,összeszerelésre-beszerelésre
A munkavégzés helye: Németország – Nagold
Kezdési idő: 2022.01 folyamatosan
Munkarend: 2 műszak ( délelőtt-délután )
Elvárások:
– alapfokú Német nyelvtudás (A2)
– kézügyesség és a jó látóképesség elengedhetetlen
– tanulékonyság, megbízhatóság

Partnerünk kínálja Önnek:
– megbecsült bérezés-pontos kifizetéssel
– teljes munkaidő
– megbízható, korrekt munkaadó
– németországi bejelentés, nyugdíj és betegbiztosítás
– fiatalos,kellemes,barátságos kollektíva
Bérezés: Bruttó 14,23Euro/ óra
A szállás önköltséges.
A munka jó lehetőség azon hölgyek számára is , akik szeretnének együtt lakni és dolgozni.
Köszönjük, ha tájékoztatónkat megosztja állást kereső barátaival, ismerőseivel.
– fényképes , német vagy magyar nyelvű önéletrajzzal a job.personal@outlook.com e-mail címen .
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, örömmel várjuk jelentkezését.