BIZTONSÁGTECHNIKAI RENDSZERKARBANTARTÓT KERESÜNK!

Részletes adatok

Várható keresetnettó 509.000 Ft
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéserendszerkarbantartó
MegyeBudapest
Település neveBudapest

Családias, kis cégünk tapasztalt, összetartó csapatába kiemelt bérezéssel – Budapest és vonzáskörzetébe – keresünk új kollégát, biztonságtechnikai rendszerkarbantartó pozícióra, AZONNALI KEZDÉSSEL.
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony – Teljes munkaidő
A pozícióhoz kínált lehetőségek
• Gépkocsi céges használatra
• Telefon, laptop
• Nettó 509.000 Ft
• 5 napos munkavégzés
A munkavállaló feladatai
• Nagyméretű, több épületből álló Budapest környéki intézmények terv szerinti látogatása
• Gyengeáramú rendszerek: kamera-, beléptető-, riasztórendszerek, kaputelefonok karbantartása
• Hiba és csere esetén telepítése, üzembe helyezése
• Munkalapok elkészítése és küldése e-mailben
• Palettán szereplő rendszerek: Paradox, DSC riasztók, valamint IP és AHD kamerák, többféle beléptető és kaputelefon
Egyéb elvárások
• Biztonságtechnikai, vagyonvédelmi rendszerek ismerete és szerelésében szerzett 2-5 év tapasztalat
• Önálló munkavégzés
• B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin
• Biztonságtechnikai szakirányú végzettség
Elvárt munkatapasztalat
2-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség
Technikus végzettség

Az önéletrajzokat a csaba.mitru@dualtrend.hu címre várjuk.