Bolti eladó kollégákat keresünk (Budapest, 14.kerület)

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésebolti eladó
MegyeBudapest
Település neveBudapest XIV.kerület
UtcaHungária körút 17.
Egyéb elérhetőségközvetlenül az üzletben az üzletvezetőnél

Új kollégákat keresünk Budapest 14.kerületi franchise élelmiszerüzletünkbe, aki/akik bolti eladóként erősítené meglévő csapatunkat.

Főbb feladatok, munkák:
-árufeltöltés
-bolt területének tisztántartása
-megfelelő árak kihelyezése
-pénztárosi feladatok ellátása (betanítás után)

Az álláshoz tartozó elvárások:
-jó fizikum/terhelhetőség
-igényes, lelkiismeretes munkavégzés
-vásárlókkal szemben udvarias/segítőkész kommunikáció
-2 műszak (de, du) és hétvégi -szombat- munkavégzés vállalása előre egyeztetett műszakbeosztás szerint
-kizárólag kereskedelmemben szerzett tapasztattal rendelkező kollégákat keresünk

Amit kínálunk:
-Fejlődési és továbblépési lehetőség
-Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
-8 órás bejelentett állás
-dolgozói kedvezmény
-bónusz
-jubileumi juttatás
-megbecsülés (családias kis cég vagyunk, nálunk az ember érték, minden kollégánk munkája fontos)

Munkavégzés helye:
-1143 Budapest, Hungária körút 17. (Puskás Ferenc Stadionnál)

Jelentkezés, érdeklődés:
Bővebb információ, jelentkezés közvetlenül az üzletvezetőnél 20/406-0598-os telefonszámon (8-18 óráig!), vagy személyesen az üzletben lehetséges, illetve az oldalon keresztül tud még üzenetet küldeni nekünk.