Bolti eladó kollégákat keresünk (Budapest, 14.kerület)

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésebolti eladó
MegyeBudapest
Település neveBudapest XIV.kerület
UtcaHungária körút 17.
E-mail címproconservkft@gmail.com
Egyéb elérhetőségközvetlenül az üzletben az üzletvezetőnél

Új kollégát keresünk 14.kerületi franchise élelmiszer üzletünkbe, aki bolti eladóként erősítené meglévő csapatunkat.

Főbb feladatok, munkák:
-árufeltöltés
-bolt területének tisztántartása
-pénztárosi feladatok ellátása (betanítás után)

Az álláshoz tartozó elvárások:
-jó fizikum/terhelhetőség
-igényes, lelkiismeretes munkavégzés
-vásárlókkal szemben udvarias/segítőkész kommunikáció
-2 műszak (de, du) és hétvégi -szombat- munkavégzés vállalása előre egyeztetett műszakbeosztás szerint
-kereskedelemben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
-Fejlődési és továbblépési lehetőség
-Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
-8 órás bejelentett állás
-dolgozói kedvezmény
-utazási hozzájárulás
-bónusz
-jubileumi juttatás
-megbecsülés (családias kis cég vagyunk, nálunk az ember érték, minden kollégánk munkája fontos)
-vasárnap mindig pihenőnap
-hetente 1x gyümölcsnapot tartunk

Munkavégzés helye:
1143 Budapest, Hungária körút 17.
Puskás Ferenc Stadionnál, kiváló közlekedéssel, 2-es metró, 1-es villamos, trolibuszok, buszok közvetlen a közelben

Bővebb információ, jelentkezés közvetlenül az ügyvezetőnél a +36-20/275-6086-os vagy az üzletvezetőnél személyesen az üzletben lehetséges.