Bolti eladó, műszakvezető (Budapest, 14.kerület)

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésebolti eladó, műszakvezető
MegyeBudapest
Település neveBudapest XIV.kerület
UtcaHungária körút 17.

Új kollégákat keresünk 14.kerületi franchise élelmiszerüzletünkbe, aki/akik bolti eladóként , műszakvezetőként erősítené meglévő csapatunkat.

Főbb feladatok, munkák:
-árufeltöltés
-bolt területének tisztántartása
-pénztárosi feladatok ellátása (betanítás után)

Műszakvezetői feladatok:
-áruátvétel + ezzel kapcsolatos adminisztráció
-dolgozók irányítása
-leltárok készítése
-műszakbeosztás készítése
-egyéb napi rutin feladatok elvégzése (a műszakvezető is ugyanúgy besegít a többieknek pakolni, nem teljesen irodai munkát jelent)

Az álláshoz tartozó elvárások:
-jó fizikum/terhelhetőség
-igényes, lelkiismeretes munkavégzés
-érvényes tüdőszűrő
-vásárlókkal szemben udvarias/segítőkész kommunikáció
-legalább alapfokú számítógépes ismeretekkel rendelkezel (műszakvezető esetén)
-rendelkezz minimum középfokú végzettséggel (műszakvezető esetén)
-2 műszak (de, du) és hétvégi -szombati- munkavégzés vállalása előre egyeztetett műszakbeosztás szerint

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
-Szereztél már tapasztalatot kereskedelemben

Amit kínálunk:
-Fejlődési és továbblépési lehetőség
-Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
-8 órás bejelentett állás
-dolgozói kedvezmény
-utazási hozzájárulás
-bónusz
-jubileumi juttatás
-megbecsülés (családias kis cég vagyunk, nálunk az ember érték, minden kollégánk munkája fontos)
-vasárnap mindig pihenőnap
-hetente 1x gyümölcsnapot tartunk

Munkavégzés helye:
1143 Budapest, Hungária körút 17.
Puskás Ferenc Stadionnál, kiváló közlekedéssel, 2-es metró, 1-es villamos, trolibuszok, buszok közvetlen a közelben

Jelentkezés, érdeklődés:
Bővebb információ, jelentkezés közvetlenül az ügyvezetőnél a +36-20/275-6086-os vagy az üzletvezetőnél személyesen az üzletben lehetséges, illetve az oldalon keresztül tud még üzenetet küldeni nekünk.