Budapesten induló vállalkozáshoz értékesítési munkatárs. Részmunkaidő (4ó)

Várható kereset150000 ft/hó bruttó bejelentett alapbér + jutalék
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseértékesítési munkatárs
Munka jellegeFőállás részmunkaidőben
MegyeBudapest
Település neveBudapest
UtcaGubacsi út
E-mail címcv@lavidaorientalheritage.com

Bővebb információ

Értékesítési munkatárs
Újonnan induló vállalkozáshoz keresünk értékesítési munkatársat.

Bemutatkozunk
2022 őszén induló vállalkozásunk távol keleti stílusú kézzel faragott, egyedi bútorokkal és lakásdekorációs termékekkel foglalkozik. India, Tájföld és Nepál régiókra jellemző helyi kézművesek által készített trópusi fa bútorokat, ázsiai dekorációs tárgyakat, például festett rizskosarakat; réz ázsiai gongokat vagy mangosteen, lámpával díszített térelválasztó paravánokat fogunk forgalmazni.

Gyönyörű kézzel készített, fenntartható forrásból származó bútorainkat és lakberendezési tárgyainkat szeretetre és tartósságra építjük. Kiváló minőségű szárított fák, hagyományosan kézzel szőtt szőnyegek. Egyedi darabok, amelyek öröklődnek, és amelyeket az őket létrehozó kézművesek gondosan készítenek. Hiszünk abban, hogy ha a választott termékek jelentenek valamit annak, aki készítette őket, akkor még nagyobb jelentőséggel bírnak majd annak, aki hazaviszi őket. Minden otthonnak megvan a saját története, ahol az egyén stílusa életre kel. Mi ehhez szeretnénk hozzájárulni egyedi termékeinkkel.

Működés
Értékesítésünk fókuszában az online eladás áll. Nem lesz fizikai bolt, ahol állandó jelenlétre van szükség. Induláskor egy bemutatótermünk lesz, ahol előzetes időpont foglalás alapján tudják megnézni a vásárlók a kiválasztott termékeket.

Tervezett értékesítési csatornák:
– Holnap/webáruház
– Facebook, Google shopping, Instagram
– Viszonteladói platformok/hirdetési felületek
– Az interneten túl lakberendezéssel és belső építészettel foglalkozó egyéneken és cégeken keresztül is fogunk értékesíteni

A munkakörhöz tartozó feladatok
Távmunkában végezhető:
– Értékesítési platformok feltérképezése, felkeresése, beállítása, termékadatok feltöltése és napra készen tartása
– Viszonteladó partnerek felkutatása, felkeresése, együttműködési megállapodás kialakítása, kapcsolattartás, hálózat kiépítése
– Marketing céggel való együttműködés, hirdetési tartalmak kialakítása és kampányok nyomon követése
– Honlapon termékválaszték és árak feltöltése, kezelése
– Kapcsolatfelvétel és aktív kapcsolattartás érdeklődőkkel akik felkeresik a céget
– Egyedi vásárláshoz árajánlatok készítése, nyomon követése

Fizikai jelenlétet igénylő feladatok:
– Bemutatóteremben előre egyeztetett időpontban vásárlók kiszolgálása
– Viszonteladó partnerekkel igény szerinti személyes kapcsolattartás, értékesítési tárgyalások
– Áru előkészítése kiszállításra, csomagolás, futárszolgálatnak történő átadás

Amit ajánlunk
Munkaidő: részmunkaidő (4óra)
Munkavégzés helye: távmunka-otthonról (70%), Budapest, IX.kerület, Gubacsi út (30%) (előre egyeztetett időpontban)
Bérezés: Bruttó 150,000 forint/hó bejelentett alkalmazotti állás, +5% jutalék értékesítés alapján
Eszközök: céges mobil telefon, korlátlan hívás, havi 5GB internet hozzáférés

A raktár/bemutatóterem 50m séta villamosmegállótól, így nem szükséges gépkocsi/jogosítvány.

Előny
– Ha szeretsz utazni, sokfelé jártál már a világban és nyitott, érdeklődő vagy más kultúrák iránt
– Ha van értékesítési tapasztalatod
– Ha beszélsz angol nyelven társalgási szinten
– Ha érdekel a lakberendezés és dekoráció világa
– Ha fegyelmezetten tudsz dolgozni önállóan is, határidőket betartva
– Ha saját vállalkozásként tudsz tekinteni a munkára, hosszú távú gyümölcsöző együttműködésre törekedve hogy együtt építsük ezt az új üzletet

Ha érdekel hogy csatlakozz hozzánk, küldd el fényképes önéletrajzod és rövid bemutatkozód a CV@lavidaorientalheritage.com email címre.

Szeretettel várjuk minden korosztály, beleértve nyugdíjasok jelentkezését is.