Budapesti asztalosipari cég csoportvezetőt keres!

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseasztalos, csoportvezető
MegyeBudapest
Település neveBudapest XXIII.kerület
UtcaSzentlőrinci út
E-mail címhr@szana.hu
Webcímhttps://www.szanabutor.hu/

Tapasztalt asztalos vagy, ugyanakkor jól átlátod és szervezed a munkafolyamatokat? Vezettél már kisebb (3-5 fős) csapatot vagy úgy érzed, most jött el ennek az ideje?

Jelentkezz a XXIII. kerületi Szána Bútor Kft. csapatába csoportvezető pozícióra, teljes munkaidőbe! Valósítsuk meg együtt a kitűzött céljainkat!

Amit biztosítunk:
Szakmai képzés
Professzionális működés, strukturált szervezet
Fiatalos, közvetlen csapat
Versenyképes fix-, és teljesítményarányos juttatás

Feladatok:
Gyártás megszervezése
Aktív részvétel a munkafolyamatokban
Munkatársak vezetése, segítése
Folyamatok és minőség ellenőrzése

Amit elvárunk Tőled:
Asztalos végzettség (tapasztalat 3-5 év)
Gyártás műszaki rajzok alapján
Szervező-, és irányító készség
Igényes, határozott személyiség
Terhelhető, rugalmas hozzáállás

Jelentkezz a hr@szana.hu email címen vagy a +36 70 434 9993 telefonszámon!