Call Center értékesítés Home Office lehetőséggel

Részletes adatok

Várható keresetBruttó 200.000 Ft-380.000 Ft/hónap
Hirdetés jellegeajánlat
Otthoni munka jellegeInternetes munka
Otthoni munka megnevezéseCall Center értékesítés

A Telemarketing International Kft. egy európai vezető kereskedelmi cég közép-kelet-európai központja, mely már 20 éve jelen van a magyar piacon. Közép-Kelet-Európa 13 országának 57,1 millió háztartásában képviseli magát cégünk, mely különösen serkenti a keresletet a közkedvelt termékek iránt. Köszönhető ez a többcsatornás eladási folyamatainknak, mely magában foglalja a TV csatornákon, interneten, nyomtatott médiában, mintaboltokban és direkt marketingen keresztüli értékesítést.

Főbb feladatok, munkák:
– Bejövő és kimenő hívások kezelése értékesítéssel
Bejövő hívásoknál kiegészítő termékek ajánlása,kimenő hívásoknál különböző ajánlatok kínálása azon ügyfelek részére,akik korábban már vásároltak tőlünk

Az álláshoz tartozó elvárások:
– Jó kommunikációs készség
– Számítógép alapszintű ismerete
– Saját számítógép,headset, internet a home office munkavégzéshez
– Hétvégi munkavállalás
– Nyitott,barátságos személyiség
– Értékesítési hajlam

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
– Call Centerben szerzett tapasztalat előny (de nem feltétel)

Amit kínálunk:
– Versenyképes jövedelem (alapbér+jutalék)
– Változatos, ingyenes képzések
– Barátságos légkör, vidám csapat
– Karrier építési lehetőség
– Stabil munkahely

Home office lehetősséggel: A jelöltek részéről szükséges rendelkezni a munkavégzéshez megfelelő eszközökkel (számítógép,headset,internet)