CNC esztergályos álláshirdetés Székesfehérvár

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésecnc esztergályos
MegyeFejér megye
Település neveSzékesfehérvár
E-mail címirodavp@opuswork.eu
Egyéb elérhetőségirodaszfv@opuswork.eu

Bővebb információ

3 műszakos CNC esztergályos – Szfvár

CNC esztergályos állásajánlat – Fejér megye Székesfehérvár – álláshirdetés

Székesfehérvári ipari szelvények gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz CNC esztergályos munkatársat keresünk az alábbi feladatok ellátására, 3 műszakos munkarendben:
Feladatok:
• Ipari csapok és szelepek szénacél alkatrészeinek megmunkálása egyedi technológia alapján kis szériában;
• CNC esztergagép önálló kezelése, előre elkészített programok alapján;
• Átállások önálló elvégzése,
• Program korrekciók önálló elvégzése;
• A munkavégzés dokumentációja
Téged keresünk, ha:
• CNC forgácsoló vagy gépi forgácsoló szakmunkás végzettséggel rendelkezel;
• előny ha, minimum 1-2 éves tapasztalatot szereztél már CNC esztergályos területen, de pályakezdők jelentkezését is várjuk;
• műszaki rajzot kiválóan tudsz olvasni;
• a számítás technikai eszközöket felhasználói szinten tudod kezelni;
• felelősségteljes, precíz munkavégzés jellemez;
• fizikai állapotod megfelelő közepesen nehéz fizikai munkához;
• 3 műszakos munkarendet tudsz vállalni
Amit kínálunk:
• Bruttó 400-420.000 forint alapbér tapasztalattól függően
• Havi bruttó 32 500 Ft cafeteria a belépéstől kezdődően
• Bejárás támogatása szerződéses járattal vagy tömegközlekedéssel 100%-ban
• Sportolási lehetőség támogatása
• Hosszú távú munkalehetőség
• Egyedülálló technológia megismerése tapasztalt szakemberektől
• Családias hangulat
Közvetítési engedély szám: FE/12/2033-2-2017
Kölcsönzési engedély szám: FE/12/587-2/2017
Jelentkezni/érdeklődni az alábbi elérhetőségeken lehet: a +3670/630-5090-es telefonszámon vagy a irodaszfv@opuswork.eu e-mail címen.