CNC esztergályos / maró – Hollandia

Részletes adatok

Várható kereset615,00 Euró nettó / hét
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésecnc esztergályos / maró
OrszágHollandia
Település (külföld)Amszterdam
E-mail címmunka@silverhand.eu

A SILVERHAND Group egy nemzetközi holding, amely a legmagasabb színvonalú toborzási szolgáltatásokra specializálódott. Több éves tapasztalatunknak, globális tudásforrásainknak és innovatív kiválasztási módszereinknek köszönhetően emberek ezrei váltottak jobb munkahelyre. Biztonságos és stabil munkahelyet kínálunk. Szolgáltatásaink 100%-ban ingyenesek!

CNC esztergályos / maró

Helyszín: Hollandia, Amszterdam
Munkakezdés: azonnal

Munkaleírás:

Munkavégzés: hétfőtől péntekig 07:45 – 16:30-ig
Sorozatgyártás
Alkatrészek készítése készülék- és gépgyártáshoz, például az élelmiszeripar, autóipar, fémipar, építőipar számára.

Főbb feladatok:

Önállóan és a csoportvezetővel szorosan együttműködve dolgozik
Több CNC-gépet kezel
Különböző esztergagépen vagy marógépen, különböző projektken való munkavégzés
Rendben tartja a munkaterületét.

Amit kínálunk:

Fizetés: 615,00 Euró nettó / hét
Folyamatos munka, heti 39 óra + túlóra lehetősége
Holland munkaszerződés, angol nyelven is elérhető.
20 fizetett szabadnap évente, a heti fizetésbe nem számít bele.
A fent említett fizetésbe nem tartozik bele az utazási költségek megtérítése munka-haza viszonylatban
Egészségbiztosítás lehetősége
Ajánlási bónusz
A fizetés kifizetése heti rendszerességgel történik.
Folyamatos munkalehetőség
A szakmai és nyelvi készségek fejlesztését szolgáló tanfolyamok lehetősége.
Baráttól barátnak akció
Saját menedzser, aki segít Önnek és segít a felmerülő kérdésekben.

Elvárások:

Fémmegmunkálói tapasztalat
Esztergályos vagy marógépkezelői (Fanuc) tapasztalat.
A megmunkálási folyamat, és a kreatív optimalizálás ismerete
Szerszámok és tartozékok ismerete szervezetten dolgozik.
Pontos, proaktív és megoldásorientált.
Jó kommunikációs készséggel rendelkezik angol vagy holland nyelven.
Jogosítvánnyal és saját autóval rendelkezik.
Saját szállással rendelkezik Heerhugowaard területén.
Az ISO, Manual Guide és CAM szoftverekben (Edgecam-et használunk) való programozási képesség előny