Csomagoló tejüzemi munkatárs – Ausztria – Nyelvtudás nélkül!

Részletes adatok

Várható keresetbr. 1470 €
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésecsomagoló, tejüzemi munkatárs
OrszágAusztria
Település (külföld)Aschbach
E-mail címinfo@cv-express.hu
Webcímhttps://cv-express.hu/tejuzemi-munkatars/

Bővebb információ

Tejüzemi munkatárs – Csomagoló

Aschbach telephellyel rendelkező partnerünk számára keresünk AZONNALI kezdéssel

CSOMAGOLÓ MUNKATÁRSAT

tejtermékek csomagolására tejüzembe.

NÉMET NYELVTUDÁS
NEM SZÜKSÉGES!

ELVÁRÁSOK:

– saját autó és jogosítvány a munkába járáshoz

– 3 műszakos munkarend vállalása

– motiváltság és elkötelezettség.

FELADATOK:

– különböző tejtermékek csomagolása (poharas kávék, sajtok, vajak és egyéb tejipari termékek csomagolása, címkézése és palettázása

– munkaterület tisztán tartása

– munkavédelmi szabályok betartása

– higiéniai előírások betartása.

AMIT PARTNERÜNK KÍNÁL:

– munkaruha, munkavédelmi cipő

– havi bruttó 1.470,50 € fizetés

– túlóra vállalási lehetőség melyet a cég +50%-kal fizet

– változatos feladatok, jó munkahelyi légkör

– hosszú távú munkalehetőség.

Heti 40 órás munkaidő, hétfőtől-péntekig, 3 műszakban.

Szállásban tudunk segíteni, azt a munkáltató nem biztosítja.*

Elsősorban férfiak jelentkezését várjuk a meghirdetett pozícióra. Annak érdekében, hogy mindenki számára biztosított legyen a munkábajárás, a saját autó és jogosítvány elvárt, mivel a munkahely tömegközlekedéssel nehézkesen közelíthető meg.

*Szállásban tudunk segíteni magán szállásadó partnerünk révén. Ennek költsége előre fizetendő havi 250€/fő/hó, mely tartalmazza a rezsi költségeket is.

Munkakezdés akár azonnal lehetséges, bejelentett osztrák munkaviszony, normál szerződés szerint (nem kollektív szerződés). Előzetesen egyeztetett időpontban történő munkaszerződés aláírását követő napon munkakezdés.

Fizetés minden hónap 10-ig bankszámlára utalással (akár Revolut vagy magyar bankszámlára is lehetséges).

Ha felkeltette érdeklődését a fenti állásajánlat, küldje el nekünk önéletrajzát és elérhetőségeit e-mailben „Tejüzem – Aschbach” tárgy megjelölésével az info@cv-express.hu címre.