Csoportvezető álláshirdetés Budapest VIII.kerület

Részletes adatok

Várható kereset310000-320000
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésecsoportvezető
MegyeBudapest
Település neveBudapest VIII.kerület
E-mail címhorizonteam.rk@gmail.com
Egyéb elérhetőséghorizonteam.rk@gmail.com

Bővebb információ

VIII. kerületben takarítói csoportvezető állás

Csoportvezető állásajánlat – Budapest Budapest VIII.kerület – álláshirdetés

VIII. kerületi Bevásárlóközpontba keresünk Takarító Csoportvezetőt!

Munkaidő:

-12 órás műszakok

-2 műszakos munkarend (nappalos és éjszakás)

-Havi 20 munkanap

-Hétfőtől vasárnapig tartó munkaidőkeret (szabadnapokkal)

Feladatok:

-Takarítási folyamatok ütemezése

-Feladatok kiosztása és ellenőrzése

-Cégen belüli kommunikáció

-Beosztás készítése

-Csapat irányítása

-Adminisztráció

Amit biztosítunk:

-Azonnali kezdés

-Stabil háttér

-Havi kifizetés

-Állandó bejelentett munkaviszony

-Eszközök

-Netto 310.000 Ft/hó-tól

-Betanítás, Képzések

Elvárások:

Keressük irányítói csapatunkba azt a talpra esett, jó problémamegoldó, elhivatott, pozitív gondolkodású, határozott kollégát aki vezetői és/vagy takarítói tapasztalattal rendelkezik. Tisztítás technológiai szegmensben szerzett jártasság előny, de nem feltétel. A jó kommunikációs készség és terhelhetőség viszont igen.

Amennyiben a leírtak találkoznak az elképzeléseivel, várjuk jelentkezését a megadott email címen, fényképes Önéletrajzzal.

Tárgy mezőben kérjük feltüntetni a -Csoportvezető- kifejezést!