Csőszerelő állás Németországban

Hirdetés jellegeajánlat
OrszágNémetország
E-mail címkrisztina.kaltenecker-krell@laminarbau.eu

Bővebb információ

Feladataid lesznek:
• épületgépészeti kivitelezési munkálatok elvégzése nagyobb építkezéseken
• csővezetékek, vezetékhálózatok és az ezeket kiszolgáló berendezések építése összeszerelése, szaniteres munkálatok
• légtechnikai rendszerek kiépítése
• légkezelő gépek telepítése
• légtechnika csatornák, csövek pozícióba helyezése
Az álláshoz tartozó elvárások:
• rendelkezz végzettséggel és szakmai tapasztalattal
• hegesztési ismeretek előnyt jelentenek, illetve AWI és láng hegesztőket is keresünk
• legyél megbízható
• tudj önállóan és csapatban is dolgozni
• érts a műszaki rajzokhoz
• német nyelvtudás előny, de nem feltétel
Amit kínálunk:
• munkakezdés akár azonnal
• átlátható, egyértelmű, versenyképes eurós fizetés
• minden munkavállalónk magyarországi bejelentéssel rendelkezik: Magyarországon fizetett járulékok, nyugdíj és társadalombiztosítás
• a magyar bér magasabb, mint a garantált bérminimum és a minimálbér
• nincs óra-zseb rendszer
• a kollégáinkkal hosszú távra tervezünk
• stabilitás, kollégáink mindig tudják, hova mennek vissza
• folyamatos munka biztosítása: ha egy munka véget ér, nem kell várni a következőre, illetve az új munkahely nem jár költözéssel
• szállást a cég fizeti, – nincs rejtett költség-, mi nem csak segítünk szállást keresni, hanem ki is fizetjük. Családi ház jellegű bérlemények 2 fős szobákkal, az adott szálláson csak a mi kollégáink tartózkodnak
• egy adott területen több építkezés, így nincs költözés, ha a munka befejeződött
• a szállásaink 30 percen belül vannak a munkahelytől
• saját gépjármű nem szükséges
• utazást, munkába járást biztosítjuk céges autóval
• Magyarországi központból is segítjük a külföldön töltött napjaidat: németországi bejelentések- munkahelyre, hivatalba; szerszámok beszerzése, logisztika, stb. Németországi telephelyünkön raktárkészlet, németül beszélő kollégák a kinti ügyintézéshez, segítség nyújtáshoz
• munkaruha ingyenes biztosítása
Állás, munka területe(i):
• Fizikai, Segéd, Betanított munka
• Egyéb fizikai munka
• Építőipar, Ingatlan
• Kivitelező, General kivitelező
• Szakmunka
• Víz- gáz- fűtésszerelő
Jelentkezni az info@laminarbau.hu oldalon önéletrajzzal, illetve a +3670/618 87 67-es telefonszámon.