Debrecen Mechanikus szerelő pozíció

Debreceni munkavégzéssel keresünk német tulajdonú egyedi gépgyártó céghez mechanikus szerelő szakembereket.

Feladatok:
• Szállítórendszerek; üvegmosó-, tisztító és szárító gépek; keverő tartályok; vizsgálóberendezések; selejtező rendszerek moduljainak összeszerelése.
• Gyártott és vásárolt alkatrészek összeépítése rajzok, leírások alapján.
• Fémmegmunkálás
• Mechanikus szerelés
• Rajzolvasás

Elvárások:
• Gépszerelő, géplakatos, autószerelő, karosszéria lakatos, bármilyen szerelő, aki fémmegmunkálással foglalkozik vagy egyéb releváns szakmunkás végzettség (technikus végzettség előnyt jelent)
• 3-5 év hasonló munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat
• Több műszakos munkarend vállalása (2 műszak)
• Műszaki rajz olvasási képesség
• Pontosság, precizitás, jó problémamegoldó készség.

Munkaidő:
• Teljes munkaidő (8 órás)

Amit a cég kínál:
• Kihívást jelentő multinacionális környezet
• Külföldi betanulás lehetősége
• Kiemelkedő bérezési és juttatási csomag

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésemechanikus szerelő
MegyeHajdú-Bihar megye
Település neveDebrecen
E-mail címkocsis.beata@pwork.hu