Részletes adatok

Várható kereset280000
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseedzőtermi recepciós
MegyePest megye
Település neveFót
E-mail címfitnesstarsasag@gmail.com
Webcímhttps://x1fitness.hu/

Fótón egy szuper hangulatú edzőterembe keresünk recepciós munkatársat.

Munkakőr leírása:

Edzőtermünkbe keressük új csapattagunk. Napi feladataid lesznek a pénztárgép nyitása, zárása. Vendégek kiszolgálása, kávék, turmixok elkészítése, különböző termékek eladása/ajánlása. Bérletek, jegyek kezelése, Heti 1x árúátvétel lebonyolítása, havi 1x pedig táplálékkiegészítők átvétele. Munkakörnyezet tisztántartása.

Munkaidő:
-Beosztás rugalmasan megbeszélés szerint kerül megírásra.
– Havi nagyjából 10 nap
– Havi 1 teljes hétvége kötelező

Követelmények:
– Kedves, vidám természet
– Ápolt megjelenés
– Pénztári és számítógépes ismeretek
– Csapat és önálló munkavégzés

Juttatások:
– 1600 HUF fix órabér.
– Borravaló
– Ingyenes edzőterem használat
– Személyzeti kedvezmény termékekre

Előnyök:
– Hasonló területen szerzett tapasztalat
– Rugalmas időbeosztás
– Csapatjátékos, laza szemléletmód

Jelentkezni emailben és telefonon lehet, önéletrajz beküldésével a fitnesstarsasag@gmail.com címre, fizetési igény megjelölésével.