Egészségügyi asszisztensnőt keresünk Kaposvárra

Részletes adatok

Várható keresetKiemelt
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseegészségügyi asszisztens
MegyeSomogy megye
Település neveKaposvár
E-mail címinfo@icc.hu

Bővebb információ

Főbb feladatok, munkák:
A feladat orvosi szűrővizsgálatok elvégzése, szívinfarktus és vastagbélrák irányában. Egyszerű a vizsgálatok elvégzése: vastagbélrákszűrés székletvér vizsgálattal (az asszisztens csak átadja a betegnek a széklettartályt és ellátja diétás tanácsokkal), szívinfarktus szűrés Arteriográffal, vércukor vizsgálat ujjbegyből vett vérből, csontsűrűség vizsgálat denzitometerrel-sarokcsontból, EKG teszt-tenyér EKG mérővel, pulzusmérés oxymeterrel, végtagi keringés vizsgálat ultrahangos Dopplerrel.

A munka történhet főállásban és/vagy mellékállásban. Mellékállásban havonta legalább 8 vizsgálatot kell végezni, naponta 20 000-35 000 Ft nettó fizetést biztosítunk. Fő állásban 250 000 – 500 000 Ft lehet a kereset. 2 nap továbbképzés után egyedül végezheti a munkát. MESZK kártya, működési engedély, jogosítvány és személyautó szükséges.

Ha Ön tisztességes munkával sok pénzt szeretne keresni, jelentkezzen! Aktív, fiatalos nyugdíjas is lehet!
Az álláshoz tartozó elvárások:
Legalább 3 év szakmai gyakorlat, személyautó, jogosítvány, MESZK kártya, működési engedély.
A fényképes önéletrajzokat e-mail-ben várjuk: info@icc.hu