eladó, recepciós álláshirdetés Budapest XVIII.kerület

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseeladó, recepciós
MegyeBudapest
Település neveBudapest XVIII.kerület
E-mail címallas@varosgazda18.hu

Bővebb információ

Társaságunk eladó/recepciós pozícióba keres munkavállalót.

eladó, recepciós állásajánlat – Budapest Budapest XVIII.kerület – álláshirdetés

A Városgazda XVIII. kerület Nonprofit Zrt. a Budapest Főváros XVIII. kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzatának 100%-os tulajdonában álló, vagyonkezeléssel, mély- és magasépítéssel, intézmény-üzemeltetéssel, rendezvény-szervezéssel, közszolgáltatások nyújtásával foglalkozó nonprofit gazdasági társasága.

Társaságunknál olyan vállalati kultúra kialakítására törekszünk, amelynek révén a cég valamennyi munkatársa számára többet jelent egy egyszerű munkahelynél. Egy olyan közösséghez tartozást, amely egy közös célért, a kerületi közjóért dolgozik, egy biztonságot jelentő közeget, ahová a munkavállaló örömmel jön be munkát végezni.

Feladatok:
• online pénztárgép kezelése,
• vendégek és bérlők fogadása, eligazítása,
• nyilvántartások vezetése (EMIR, CIR, Excel),
• pénzkezelés, pénzügyi elszámolások előkészítése,
• telefonok fogadása, információk átadása az érdeklődőknek,
• büfétermékek rendelése a beszállítótól, ezek nyilvántartása, leltározása,
• büfétermékek eladása, árusítása a vendégeknek,
• utánpótlás neveléssel foglalkozó sport akadémia adminisztratív feladataihoz kapcsolódó közreműködés.

Elvárások:
• középfokú iskolai végzettség,
• felhasználói szintű MS Office ismeret (jó felhasználói Excel tudás előny),
• legalább 1-2 év munkatapasztalat hasonló munkakörben,
• ügyfélorientáltság,
• jó kommunikációs készség,
• önálló, precíz és megbízható munkavégzés,
• nyitottság az elektronikus nyilvántartások vezetésére és egyéb adminisztrációs feladatok ellátására, ezek betanulására,
• tanulni, fejlődni vágyó attitűd.

Amit kínálunk:
• megbízható, stabil vállalati háttér,
• hosszútávú munkalehetőség,
• fejlődési lehetőség,
• kihívásokkal teli, önálló és felelősségteljes munkavégzés,
• fiatalos, dinamikus csapat és vállalatvezetés,
• cég által nyújtott szolgáltatások kedvezményes igénybevétele (pl. fitnesz terem, uszoda),
• egészségmegőrzés támogatása (pl. egészségnap, szűrővizsgálat, egészségpénztári hozzájárulás).

Munkavégzés helye:
• Budapest, XVIII. kerület

• önéletrajzzal az allas@varosgazda18.hu e-mail elérhetőségre a „eladó/recepciós” tárgy feltüntetésével, illetve a bruttó bérigény megjelölésével.