Eladót keresünk kávé/süti üzletünkbe

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseeladó
Munka jellegeFőállás részmunkaidőben
MegyeBudapest
Település neveBudapest XIV.kerület
UtcaCsertő park 1., Café Box kávézó
E-mail címcoffeebox420@gmail.com

Keressük új részmunkaidős kolléganőnket zuglói, családi hangulatú kis kávé-süti üzletünkbe hosszútávra.

Ha szívesen dolgoznál velünk, várjuk fényképes szakmai önéletrajzodat a coffeebox420@gmail.com email címre.

Feladataid lennének:

– Fornetti pultunk feltöltése, péksütemények előkészítése/sütése

– nyitási teendők elvégzése

– vásárlók kiszolgálása pultból, kasszakezelés

– presszó kávégép kezelése, snack ételek elkészítése

– árufeltöltés, a bolt tisztán tartása

Munkaidő:

Hétfőtől-péntekig reggel 6.00-11.00-ig valamint szombatonként 8.00-17.00-ig

Munkabér: nettó 1.500.-ft/óra

Elvárásaink:

– legyél önmagadra és környezetedre igényes

– mosolygós/kedves személyiség

– pontosság, megbízhatóság

– önálló munkavégzés

– nem dohányzás előny!

Amit kínálunk:

– bejelentett munkaviszony, családias/kellemes légkör

– munkaruhát biztosítunk, fizetett szabadság

– hosszútávú munkaviszony

– rugalmasak vagyunk

– ünnepnapokon és vasárnaponként nem dolgozunk!

Ha magadra ismersz a leírtak alapján, akkor szeretettel várjuk önéletrajzodat.

A munkakör betöltéséhez nem szükséges gyakorlat, mindent megtanítunk!

Munkába állás időpontja: azonnali