Elektromos tervező mérnök

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseelektromos tervező mérnök
MegyeBudapest
Település neveBudapest
E-mail címjobjel0101@gmail.com

Elektromos tervező mérnök pozícióba keres munkatársat a ProDSP Technologies Zrt. Budapestre.

Miről szól a pozíció?
– Első sorban egyedi, kisszériás autóipari tesztrendszerek elektromos részeit fogod megtervezni, ezeket a projekteket nyomon követni, majd az eszközök építését műszakilag támogatni, ezek tesztelésében és üzembe helyezésében részt venni.
Milyen feladatok várnak rád?
‐ Autóipari elektromos tesztrendszerek és gyártósori gépek elektromos tervezése
‐ Projektmérnökök szakmai támogatása a rendszerterv és az árajánlat elkészítésében
‐ Projektek nyomon követése, időzítési becslések készítése
‐ Gyártási és építési folyamatok szakmai támogatása
‐ Tesztelés támogatás
‐ Részvétel az üzembe helyezésben
‐ Műszaki támogatás nyújtása a vevőnek
‐ Műszaki dokumentáció készítése

Követelmények:
Mikor érdemes jelentkezned?
‐ Ha van szakirányú felsőfokú végzettséged (villamos/mechatronikai mérnök)
‐ Ha van tapasztalatod elektromos tervezésben
‐ Ha van tapasztalatod az EPLAN szoftver használatában
‐ Ha az angol nyelv használata írásban nem okoz gondot
Mi jelent előnyt?
‐ Ha tudsz összetett adatlapot értelmezni és elemezni
‐ Méréstechnikai ismeretek
‐ Ha írtál már felhasználói kézikönyvet
‐ Biztonságtechnikai szabványok ismerete
‐ Safety PLC programozásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
Amit kínálunkAmi
• Kedvező bérezés és féléves bónusz
• Rendszeres visszajelzés, igény szerint tréningek a fejlődéshez
• Változatos, innovatív ipari projektekben való részvétel
• Rugalmas időbeosztás, homeoffice lehetőség
• Őszinte és nyitott munkahelyi légkör
• Jó hangulatú, progresszív csapat
• Irodai rekreációs lehetőségek
Jelentkezni e-mailben önéletrajzzal : jobjel0101@gmail.com e-mail címen lehet.