Elektronikai technikus álláshirdetés Gyál

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseelektronikai technikus
MegyePest megye
Település neveGyál
E-mail címinfo@insertus-hr.hu

Bővebb információ

Elektronikai technikus

Elektronikai technikus állásajánlat – Pest megye Gyál – álláshirdetés

Feladata:
-komplex termék tesztelése labor körülmények között, hibakeresés
-a sorozatos, vagy kritikus hibák felismerése, gyors reagálás
-tesztberendezések karbantartása
-termékek analizálása, szétszerelése
Elvárásaink:
-Ipari elektronikai technikus/műszaki informatikai technikus vagy magasabb végzettség
-Adatátviteli közegek és informatikai kommunikációs protokollok ismerete
-Alapszintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
-Kiváló hibakereső és problémamegoldó készség
Amit kínálunk:
-Szakmai és személyes továbbfejlődés
-Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra
-Nemzetközi munkakörnyezet, külföldi gyáregységeink látogatásának lehetősége
-munkába járási támogatás (tömegközlekedés 100%-os térítése, műszakhoz igazított buszjáratok),
Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével.
További információ:
06205584770
06203617531