Ellátási elemzőt keres könyvelési területre

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseellátási elemzőt keres könyve
MegyeFejér megye
Település neveSzékesfehérvár
E-mail címjobjel0101@gmail.com

HARMAN Ktf. Ellátási elemzőt keres könyvelési területre Székesfehérvárra.

Feladatok:
– Kapcsolattartás a beszállítókkal bejövő megkeresés esetén (telefon, e-mail)
– Kapcsolattartás a belső ügyfelekkel megkeresés esetén (beszerzés, pénzügy, logisztika)
– Szállítói megbeszéléseken történő aktív részvétel
– Beérkező ügyek határidőn belüli kezelése
– Jóváhagyási folyamatokhoz szükséges esetleges eszkaláció intézése
– A problémák mielőbbi megoldásához szükséges intézkedés az AP csapattal
– Szállítói egyenlegközlők készítése, kiküldése
– Sürgős kifizetések ügyintézése a Disbursement csapattal
– Fizetési felszólítások ügyintézése
– Külső és belső auditok támogatása

Elvárások:
– Közép- vagy felsőfokú pénzügyi, gazdasági végzettség
– 1-3 éves könyvelési, logisztikai és/vagy customer support munkakörben szerzett tapasztalat
– Aktív és magabiztos angol nyelvtudás
– Precíz, önálló munkavégzés, proaktivitás
– Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
– MS Office ismerete

Előny:
– ERP/SAP rendszerismeret
– Mérlegképes könyvelő végzettség

Amit kínálunk:
– Versenyképes fizetés és egyéb jutattások
– Innovatív fejlődési lehetőségek és programok
– Kiváló minőségi irodai környezet

Jelentkezni e-mailben önéletrajzzal : jobjel0101@gmail.com e-mail címen lehet.