Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseépítésvezető
MegyeHajdú-Bihar megye
Település neveDebrecen
E-mail címjobjel0101@gmail.com

Magasépítési tevékenységet végző vállalat Építésvezető munkatársat keres Debrecenbe.

Akiknek feladata lesz:
• Beruházások kivitelezési munkáinak helyszíni koordinálása a projektvezető mérnök szakmai irányításával,
• Közreműködés a kivitelezés ütemezésében, irányításában,
• Elvégzett munkák műszaki és minőségi ellenőrzése,
• Részvétel az alvállalkozók kiválasztásának folyamatában,
• Anyagrendelések ütemezése, anyagátvétel és -átadás a munkavégzéshez,
• Építési adminisztrációban való részvétel,
• Vagyon- és munkavédelmi előírások betartásának ellenőrzése.
Követelmények
Követelmények:
Amit az ideális jelentkezőtől elvárunk:
• Építő- vagy építészmérnöki végzettség és legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, vagy
• Építész technikusi végzettség és legalább 5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
• B kategóriás jogosítvány,
• Nagyfokú önállóság, szervezőkészség,
• Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség,
• Építéstechnológiai és szabvány ismeretek.
• A pályázat elbírálása során előnyt jelent a felelős műszaki vezetői jogosultság.
• B kategóriás jogosítvány
Tapasztalat ebben a
Vezetői engedély
Amit kínálunk:

• Versenyképes juttatási csomag,
• Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű vállalatnál,
• Kihívásokkal teli felelősségteljes munkakör,
• Szakmai fejlődési lehetőség,
• Családias munkahelyi légkör.

Jelentkezni a jobjel0101@gmail.com e-mail címen lehet szakmai önéletrajzzal. Az e-mail tárgyaként a pozíció megnevezését kérjük megjelőlni.