Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseépítész tervező
MegyeBudapest
Település neveBudapest
E-mail címjobjel0101@gmail.com

Bővebb információ

Építész vállalat Építész tervezőt keres Budapestre.

Mit várunk el?
• Légy precíz és igényes munkád során, melyhez a nevedet adod
• Építész engedélyezési és kiviteli terveinek elkészítése a szakági alvállalkozók koordinálása mellett; jogszabályoknak, szakmai és megvalósíthatósági követelményeknek megfelelően, kapcsolattartás a hatóságokkal, szakhatóságokkal
• Generál tervezési folyamatokban gondolkodást, folyamat tervezést, szakági koordinációt, egyeztetést és ellenőrzést, tapasztalatot projektvezetés terén
• ArchiCAD magas szintű ismeretét (fóliák kezelése, nézettérkép kezelése, publikálási készlet összerakása, réteges szerkezetek, átépítési szűrő használata, 3D modellezés)
Amit kínálunk:

• Folyamatos szakmai fejlődés lehetőség
• Hosszútávú, stabil karrier perspektíva
• Inspiráló irodai környezet
• Versenyképes fizetés

Jelentkezni a jobjel0101@gmail.com e-mail címen lehet szakmai önéletrajzzal. Az e-mail tárgyaként a pozíció megnevezését kérjük megjelőlni.