Értékesítési menedzser

MegyeBaranya megye
Település neveBaranya megye
E-mail címtervezo.penzugy@gmail.com

Az Aegon világszerte közel 30 millió ügyfél számára kínál megbízható megoldásokat nap, mint nap. Ügyfeleink maradéktalan kiszolgálása érdekében csapatunk folyamatosan bővül, melyhez értékesítési menedzser munkatársat keresünk.
Feladatok, amelyek Rád várnak:
– Elsődleges feladat az értékesítő csoportod vezetése, személyre szabott mentorálása
– Az ügyfélkör folyamatos bővítése és a kapcsolatok hosszútávú fenntartása
– Az ügyfeleid igényeinek pontos, részletes megismerése és egyedi megoldások kidolgozása
– Beszámolási kötelezettség a vezetőség számára
Tudás, tapasztalat, amire szükségünk van:
– Legalább középfokú végzettség (ÉRETTSÉGI)
– Pénzügyi/értékesítési területen szerzett tapasztalat
– Kiváló kommunikációs,-és kapcsolatteremtő készség
– MS Office ismeretek
– Igényes munkavégzés
– Céltudatos, motivált személyiség
– Logikus gondolkodás
– Önálló munkavégzés
Előnyt jelent számodra:
– Felsőfokú végzettség/MNB hatósági vizsga
– Biztosítások széleskörű ismerete
– Jogosítvány
Amit kínálunk:
– Versenyképes jövedelem
– Bónuszrendszer
– Jövedelmen felüli extra juttatások
– Karrierprogram
– Saját időbeosztás
– Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
– Fiatalos csapat
– Home office lehetőség
Amennyiben szívesen lennél értékesítési csapatunk legújabb vezető tagja, jelentkezz még ma!