Értékesítési munkatársat keres pécsi lemezmegmunkálással foglalkozó cég

Részletes adatok

Várható kereset200000-350000
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseértékesítéső
MegyeBaranya megye
Település nevePécs
UtcaMohacsi út 107/1
E-mail címpalyazat@straussmetal.hu

A 30 éves tapasztalattal rendelkező, lemezmegmunkálással és biztonságtechnikai termékek gyártásával foglalkozó pécsi székhelyű Strauss Metal Kft

Értékesítési munkatársat keres
Feladatok:
• új, potenciális ügyfelek keresése, meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás
• ügyfélkapcsolatok telefonon, e-mailen, történő kialakítása
• ajánlatok készítése és nyomon követése
• megrendelések felvétele

Elvárások:
• érettségi vagy középfokú műszaki vagy kereskedelmi végzettség
• kiemelkedő kommunikációs készség, kitűnő tárgyalástechnika
• problémamegoldó képesség, precizitás
• legalább 2 éves értékesítési tapasztalat
• Office programok készségszintű ismerete

Előnyt jelent:
• terhelhetőség, fémipari területen való jártasság
• Proaktív hozzáállás
• B-kategóriás jogosítvány
• angol és-vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

• 1 műszakos munkarend
• Bejelentett munkaviszony, versenyképes bérezés
• Munkába járási költség hozzájárulás
• Fejlődési lehetőségek, változatos, széles spektrumú feladatok
• Családias környezet
• Hosszú távú, biztos munkahely egy sikeres és folyamatosan fejlődő vállalatnál

Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal: palyazat@straussmetal.hu