Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseértékesítő
MegyePest megye
Település neveTörökbálint
UtcaDEPO
E-mail címiroda@azflex.hu
Webcímhttps://www.azflex.hu

Bővebb információ

Értékesítő

Jelentős piaci szerepet betöltő gépészeti rendszerek nagykereskedése keres értékesítési csapatába Értékesítő munkatársat. Ha szereted a változatos, kihívásokban bővelkedő munkahelyet egy gyorsan fejlődő vállalatcsoporton belül, és jól éreznéd magad egy nyitott, munkavállaló-központú szervezetben, akkor ne habozz! Jelentkezz és csatlakozz hozzánk! Kívánságra próbanapot is biztosítunk, amikor beülhetsz jövendőbeli székedbe és kollégáink segítségével beleshetsz leendő munkád rejtelmeibe.

FELADATOK
• Proaktív kapcsolattartás meglévő vevőkkel
• Ajánlatok/rendelések menedzselése, nyomon követése, visszaigazolás
• Vevők igényeinek felmérése, proaktív termékajánlás
• Vevőmenedzsment: új vevők felkutatása, meglévők megtartása, új igények feltérképezése
• Tanácsadás, termékek műszaki és alkalmazásbeli ismertetése
• Beszerzési rendelés előkészítése
• Panasz- és reklamáció-kezelés
• Iroda menedzsment: dokumentáció-kezelés, adatbázisok karbantartása
• Közreműködés az értékesítési célok elérésében, forgalom nyereséges növelésében

Előnyt jelenthet:
• Épületgépészetben, azon belül is kiemelten légtechnika területén szerzett bármely tapasztalat (pl. tervezés, kivitelezés, gyártás, forgalmazás) – légtechnikai rendszerek
• Ajánlatadási területen szerzett gyakorlat (pl. műszaki előkészítő, projekt asszisztens)
• Hasonló pozícióban eltöltött időszak
• Angol / német nyelvismeret, nyelvtudás
• Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
• Ügyfélszolgálati gyakorlat
Ha szorgalmas, lelkes és precíz vagy, szívesen betanítunk! Minden megtanulható!

Elvárások:
• Megbízható, pontos, hatékony és ÖNÁLLÓ munkavégzés
• Kreativitás, probléma megoldó képesség
• Műszaki érdeklődés
• Vidám, kommunikatív, enyhén extrovertált személyiség
• Pályakezdőket is szívesen fogadunk
• Számítógépes felhasználói ismeretek

Amit nyújtunk:
• Versenyképes jövedelem, negyedéves prémiumok
• Karrier lehetőség
• Kellemes munkahelyi légkör, barátságos munkatársak
• Szakmai fejlődés lehetősége

Munka helyszíne: Magyarország
• Budapest, III. kerület
Önéletrajzodat az iroda@azflex.hu emailcímre várjuk!