Értékesítő álláslehetőség Dabason

Részletes adatok

Várható kereset500 000 ft
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseértékesítő
MegyePest megye
Település neveDabas
UtcaKandó Kálmán utca 4
E-mail címallas@steeltransz.hu

A Steel-Transz Kft. acél áruk gyártásával, kis-és nagykereskedelmével foglalkozó cég, amely 25 éves szakmai múlttal rendelkezik. A folyamatos fejlődésnek és a megnövekedett megbízásainknak köszönhetően, meglévő csapatunk bővítése miatt
ÉRTÉKESÍTŐ
munkatársat keresünk!
Feladatok:
– Árlisták formázása, kiküldése
– Árajánlatok kezelése SAP rendszerben vagy e-mailen
– Folyamatos telefonos kapcsolattartás
– Megrendelési folyamatok intézése
– Megrendelések fuvarba szervezése, egyeztetés a fuvarszervezőkkel
– Reklamáció kezelés
– Partnerekkel való teljeskörű együttműködés, megfelelő kapcsolat kialakítása
– Új partnerekkel való kapcsolatfelvétel

Elvárások:
– Középfokú végzettség
– Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
– Jó kommunikációs és kapcsolatteremtési készség

Előny:
– Angol vagy német nyelvismeret
– Dabasi vagy környékbeli lakhely

Amit tudunk ígérni:
– Versenyképes fizetés,
– Teljesítményarányos bónusz,
– Fejlődő, dinamikus csapat,
– Stabil, megbízható cég, hosszútávú munkalehetőség,
– Ingyenes sportolási lehetőség,
– Ingyenes kávé, gyümölcs.

Munkavégzés helye: 2371 Dabas
Amennyiben felkeltettük érdeklődésed és szeretnél a csapatunk tagja lenni, küldd el fényképes önéletrajzodat az allas@steeltransz.hu e-mail címre vagy érdeklődj telefonon +36 20 348 3695 számon!