Értékesítő munkatárs Bóly

Részletes adatok

Várható kereset250.000-300.000 Ft
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseértékesítő munkatárs
MegyeBaranya megye
Település neveBóly
UtcaIpari park III. utca 10.
E-mail címinfo@hidegaszfalt.com

Bővebb információ

Mi lenne a feladatod:
A betérő vásárlókat maximális segítőkészséggel és udvariasan kiszolgálni.
Szakami tanáccsal láss el minden kedves érdeklődőnket, akik teljesen elveszetek az építőanyag kínálatban.
Készíts árajánlatot, majd kövesd nyomon, ne hagyd elveszni az éterben
Teljes körűen menedzseld majd az értékesítési feladatokat, de ne aggódj nem dobunk mély vízbe, azért elmondjuk majd az alapokat
Nálunk nem kell magassarkúban szoknyában jönni menni, terepen dolgozunk!
Elvárásaink is vannak:
Rendelkezz legalább középfokú végzettséggel.
Legyen egy alapszintű áruismereted az építőanyagok területén. Tényleg elég egy kis alap, a többit hamar megtanulod hidd el.
Legyél otthon az Office világában, nyugi Linuxot nem kell kezelj
Mivel nap, mint nap emberekkel fogsz foglalkozni, így fontos, hogy jó kommunikációs és kapcsolatteremtési készséggel rendelkezz.
Te vagy a mi emberünk, ha:
Több éves munkatapasztalatod van hasonló munkakörben.
Te vagy az építőanyagok kereskedelmének nagy mestere.
Ismersz vállalatirányítási rendszert, esetleg már dolgoztál is vele.
Amit kínálunk:
Egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégnél valósíthatod meg hosszú távú karriercéljaid.
Magas szakmai színvonalon végezzük a munkánkat, miközben fontos az is, hogy jól érezzük magunkat.
Számíthatunk egymásra, ha szakmai segítségre van szükségünk.
Éves céges csapatépítőn vehetsz részt, ahol a többi kollégával együtt bulizhatsz.
Állás, munka területe(i):
Értékesítés, Kereskedelem

Értékesítési munkatárs

Építőipar, Ingatlan

Ingatlan- építőipari értékesítés

Jelentkezés módja: kizárólag e-mailben info@hidegaszfalt.com mail címen