Esztergályos álláshirdetés Bugyi

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseesztergályos
MegyePest megye
Település neveBugyi
E-mail címirodavp@opuswork.eu

Esztergályos pozícióba keresünk munkatársakat Bugyi községbe!

Esztergályos állásajánlat – Pest megye Bugyi – álláshirdetés

Bugyi községben található, 20 éves múlttal rendelkező, villamos berendezések karbantartásával és javításával foglalkozó partnerünk csapatába keresünk pályakezdő vagy tapasztalattal rendelkező kollégákat esztergáylos pozícióba.

Amit kínálunk:
– Heti 5 napos 8 órás munkavégzés (hétfőtől péntekig)
– Stabil megrendelői háttér
– Hosszú távú munkalehetőség
– Családias munkahelyi légkör
– Korrekt bérezés
– Fejlődési lehetőség

Elvárások:
– Szakirányú középfokú végzettség
– B kategóriás jogosítvány

Feladatok:
– Villamos gépek javításában, karbantartásában való részvétel

Jelentkezni és érdeklődni lehet +36-30/582-0866 telefonszámon vagy az irodavp@opuswork.eu email címen!