Esztergályos álláshirdetés Debrecen

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseesztergályos
MegyeHajdú-Bihar megye
Település neveDebrecen
E-mail címiroda@unique-talent.hu
Webcímhttps://www.unique-talent.hu/online-jelentkezes
Egyéb elérhetőségjelentkezes@unique-talent.hu

Bővebb információ

Egyetemes esztergályos állás – Debrecen

Esztergályos állásajánlat – Hajdú-Bihar megye Debrecen – álláshirdetés

Debreceni partnercégünkhöz munkatársat keresünk Egyetemes esztergályos munkakörbe!

Feladatok:
⚙️Egyedi és kisszériás gépgyártás alkatrészeinek megmunkálása, műszaki dokumentáció alapján.
⚙️Hagyományos esztergályos gép kezelése (leszúrás, fúrás, menetkészítés, illesztések, besimítások elkészítése).
Elvárások:
⚙️szakirányú végzettség
⚙️legalább két év releváns szakmai tapasztalat
⚙️műszaki rajz olvasás
⚙️megfelelő fizikai teherbírás
⚙️ a munkavégzésben pontosság, igényesség, szorgalom
Amit kínálunk:
⚙️bejelentett szerződéses munkaviszony
⚙️stabil vállalati háttér
⚙️hosszú távú munkalehetőség
⚙️8 órás munkaidő
⚙️piacképes fizetés
⚙️utazási költség térítés
⚙️szerszámok, védőruha, munkaruha
Érdekel? Küldd el önéletrajzod a jelentkezes@unique-talent.hu email-címre, vagy jelentkezz a +36203205229 telefonszámon.
#egyetemes #esztergályos #állás #álláslehetőség #hajdúbiharvármegye #debrecen