Éttermi dolgozó munka Izlandon-Külföldi munka Izland

Várható keresetkb. 347.183 ISK nettó 172 munkaórával (kb. 2.361 EUR nettó*)/ havonta
Hirdetés jellegeajánlat
OrszágIzland
Település (külföld)Keflavik
E-mail címmunka@silverhand.eu
Egyéb elérhetőségmunka@silverhand.eu

Bővebb információ

Éttermi dolgozó munka Izlandon

Külföldi munka ajánlat Izland

A SILVERHAND Group egy nemzetközi holding, amely a legmagasabb színvonalú toborzási szolgáltatásokra specializálódott. Több éves tapasztalatunknak, globális tudásforrásainknak és innovatív kiválasztási módszereinknek köszönhetően emberek ezrei változtatták meg munkahelyüket jobbá. Biztonságos és stabil munkahelyet kínálunk. Szolgáltatásaink 100%-ban ingyenesek!

Éttermi dolgozó

Helyszín: Keflavik, Izland

Amit kínálunk:

Munkaszerződés izlandi munkaadótól
vonzó fizetés kb. 347.183 ISK nettó 172 munkaórával (kb. 2.361 EUR nettó*)/ havonta – már a szállásköltségek, adók, társadalombiztosítási járulékok levonása után.
a munkáltató által biztosított szállás – kétágyas szoba
a munkáltató által Izlandon fizetett járulékok és adók
hosszú távú fmunkalehetőség
HR-tanácsadóink támogatják Önt a foglalkoztatás koordinálásában
szolgáltatásaink ingyenesek (pl. önéletrajzának fordítása és szakszerű elkészítése angol nyelven a felvételi eljáráshoz)

* A fizetés ISK-ban, 2024.02.14-i ISK/EUR árfolyam szerint kerül kifizetésre.

Főbb feladatok:

A konyha karbantartása
Az ételek elkészítése
A vásárlói megrendelések felvétele
Takarítás
Konyhai munka
Készletek, polcok termékekkel való feltöltése
Pénztárosi, kisegítői munka
Egyéb, a felettes által kért feladatok

Elvárások:

jó angol nyelvtudás
legalább egy év tapasztalat vendéglátásban
barista, pultos tapasztalat nagy előnyt jelent
B kat. jogosítvány
2/2/3 műszakos munkavégzésre való hajlandóság – 2 nap munka / 2 nap szabadnap / 3 nap munka
büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány)
rugalmasság és stressztűrő képesség