Faipari felületkezelő, festő munkatársat keresünk

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésefestő
MegyeCsongrád-Csanád megye
Település neveÚjszentiván
UtcaSzigeti u. 15.
E-mail címiroda@faktumbutor.hu
Webcímhttps://faktumbutor.hu

Cégünk stabil alapokkal rendelkezik, 25 éve piaci szereplő gyermek- és ifjúsági bútorok gyártása és értékesítése terén. Tevékenységünk fókuszában a minőség és a praktikus gondoskodás áll, ezért szakmai tapasztalattal rendelkező festő munkatársat keresünk üzemünk festőműhelyébe.
Feladataid:
• Alkatrészek festésre történő előkészítése, javítás, csiszolása
• Alapozás és festés szórópisztollyal, polírozás
• Anyagmozgatás a munkaterületek között
• Munkatársakkal, társterületekkel való kapcsolattartás

Előny:
• Szórópisztolyos festésben való jártasság

Amit kínálunk:
• Családias cégkultúra, megbecsült munkatársak
• Hosszú távú munkalehetőség
• Biztos kereset
• Alapos betanulás munkatársi segítséggel, fokozatos felelősségvállalással

Munkavégzés helye: Újszentiván (Szőregtől 1-2 km)
Munkaidő: teljes munkaidő

Jelentkezni az iroda@faktumbutor.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal és a betölteni kívánt munkakör megjelölésével lehet.